Felkészülési mérkőzés: OKTAT60 Hatvani KSZSE – Törökszentmiklósi Székács KE 31:33 (13:13)

Szeptember 12-én, kedden este újabb felkészülési mérkőzést játszottunk idehaza. Ezúttal a fiúk a Törökszentmiklósi Székács KE csapatát fogadták, akik egy osztállyal fentebbi bajnokságban indulnak /NB I/B férfi felnőtt Kelet/.

Első félidő elején állva maradtunk az ellenféllel szemben. A hátrányunkat a félidő végére szerencsére sikerült ledolgoznunk, sőt volt, hogy vezettünk is.

A második félidőt a kiegyenlített játék jellemezte. Látszott, hogy mindkét csapat komolyan vette a felkészülési mérkőzést. Több 2 perces kiállítás mellett végül a Törökszentmiklósiak győztek csupán két góllal, bár az esély a győzelemre nekünk is megvolt. Számunkra örömteli, hogy a védekező játékunk mérkőzésről-mérkőzésre egyre jobb, amely az első félidő felétől kézzel fogható eredményt is mutatott, viszont a támadásoknál még mindig akadtak pontatlanságok.