Juhász, Kométh – Molnár Ádám 4, Baranyi 12 (3), Kovács 1, Előházi 4, Fehér, Pampuk, Imre 4, Molnár Máté 1, Csíkós 2, Tamás, Gyuris 4, Igó 5, Veres 2, Kátai

Férfi ifjúsági csapatunk legutóbbi mérkőzésen magabiztos győzelmet aratott!

Pápai János a csapat edzője, a következőképp értékelte a mérkőzést

Pápa János
edző

Nagyon jól kezdtünk a hatodik percben már 6-0 –ra vezettünk. Ekkor érthetetlen módon visszavettünk a tempóból, amit természetesen nem beszéltünk meg. Ellenfelünk megérezte, hogy lehet keresnivalója a mi “kényelmes, nagyvonalú” játékunk mellett, és ezt jól kihasználva fel is zárkózott. Nem sokat segített az első félidei időkérés, csak annyit, hogy ellenfelünknek nem sikerült egyenlítenie. Szünetben alapos “fejmosás” volt az öltözőben, ennek hatására visszaállt a csapat a saját ritmusára, jobban összpontosítottak a srácok és végül magabiztos nagyarányú győzelmet arattunk.