Fiú, U12, Sterbinszky Amália régió Alsó ág (03. 05., Túrkeve)

Hatvani KSZSE – Petőfi DSE Túrkeve – 14:23 (11:8)   |   Hatvani KSZSE – Tiszaföldvári VSE II. – 14:6 (8:5)

Az U12-es fiúk vasárnap játszották soron következő mérkőzéseiket Túrkevén. A hazai csapattal végig szoros mérkőzést játszottak, ahol még a győzelem esélye is megvolt az első félidő teljesítménye alapján. A második félidőben azonban ellenfelünk rákapcsolt és egy pillanatig sem volt kétséges a jobban összeszokott csapat győzelme.

Második mérkőzésünket Tiszaföldvár ellen vívtuk, ahol első perctől kezdve irányítottuk a játékot. A második félidőre tovább javult védekezésünk, amit mi sem bizonyít jobban, hogy ellenfelünk egy gólt tudott szerezni ebben a játékrészben. Ekkor már mi is kevesebb gólt tudtunk szerezni, de így sem volt kérdés a győzelmünk, hiszen a végén nyolc góllal diadalmaskodtunk.