FU12-es csapat hétvégi összefoglalója

Pápa János a csapat edzőjének értékelése:

Az első közös évünk, első olyan hétvégéje, amikor mind a két meccsünkön pontot, illetve pontokat szereztünk! Folyamatosan fejlődünk, aktívan dolgozunk hétről-hétre, a szezon eleji 10 főről 18 főre növekedett a csapat tagjainak a létszáma!

Mérkőzés: Tiszaföldvár VSE II – Hatvani KSZSE – 9:21 (5:7)
Helyszín: Tiszaföldvár, Homoki sportcsarnok
Időpont: 2017.04.30. szombat 15:30
Mérkőzést vezette: Hegyi Brigitta Fanni, Kiss Bence
Nézőszám: 50 fő
HKSZSE csapata: Bánkúti Balázs 3, Schrei Botond, Bali János, Csollák Tibor, Kertész Bendegúz 3, Tamás Erik, Ozibiusz Gergő, Baranyi Máté, Dulai Dorián, Kompolti Bálint 13, Demeter Fábió 2, Kontra Dániel
Hétméteresek: 1/0

A hazai pályán játszó Tiszalfödvár VSE II. ellen, pedig végig sikerült magabiztos játékot nyújtanunk. Az első félidőt még 2 gólos hátrányban fejeztük be, ám a második félidőben feljavult a játékunk, és egy lehengerlő teljesítménnyel sikerült egy 12 gólos győzelmet aratnunk a Tiszaföldváriak ellen (21:9).

Mérkőzés: Hatvani KSZSE – Eger SBS Eszterházy I – 12:12 (5:9)
Időpont: 2017.04.30. szombat 16:00
Mérkőzést vezette: Hegyi Brigitta Fanni, Major Gábor
HKSZSE csapata: Bánkúti Balázs, Schrei Botond, Bali János, Csollák Tibor, Kertész Bendegúz, Tamás Erik, Ozibiusz Gergő, Baranyi Máté, Dulai Dorián 6, Kompolti Bálint 6, Demeter Fábió, Kontra Dániel

A csapat megérdemelten szerzett pontot az Eger SBS Eszterházy ellen, 6 gólos vesztett állásból sikerült talpra állnunk a második félidőben, és végül ki tudtunk harcolni egy megérdemelt döntetlent (12:12).

Kiemelkedő kapusteljesítmény nyújtott Kontra Dániel, védekező munkájáért külön dicséretet érdemel Dulai Dorián, illetve támadójátékban az egész szezon során kiemelkedőt nyújt Kompolti Bálint, aki jelenleg is vezeti a góllövő listát!