Hatvani KSZSE – Csömör KSK – 23-34 (12-15)

Női csapatunk hazai pályán 23-34 vereséget szenvedett (félidő: 12-15) a lényegesen nagyobb játékerőt képviselő Csömör csapatától.

Csapatunk mint köztudott, ebben az évben kezdte meg szereplését, a Heves megyeinél lényegesen erősebb, magasabb színvonalat jelentő Pest megyei bajnokságban. Még nem találkoztunk a csömöri kézilabdásokkal, de tudtuk róluk, hogy a játékosok döntő többsége magasabb (minimum NB II) bajnokságban játszott már. Kicsit talán a kelleténél is jobban tiszteltük ellenfelünket, kevesebb kapura lövést vállaltunk, mint amit lehetett és kellett volna. Csapatunk az első félidei harcos játékát – ahol még emberhátrányból gólt szerezve, vezetni is tudtunk – a második félidőben nem tudta hozni, így ellenfelünk megérdemelten nyert a helyenként talán túlságosan is kemény mérkőzésen. A mérkőzés folyamán azonban többször volt olyan időszak, amikor kimondottan biztatóan játszottunk, amire a jövőben lehet építeni. A mérkőzés folyamán a fiatalabb játékosok is lehetőséget kaptak, mint pl. a cserekapusunk Báti Bettina, aki a napokban töltötte 16. évét.

Összefoglalót a Hatvan TV híradójában láthatnak a napokban.
A mérkőzés teljes terjedelmében az alábbi videón megtekinthető.