IFI csapatunk: Hatvani KSZSE – Budapesti Elektromos SE 27:43 (19:23)

A fiúk hétvégi teljesítményéről Kovács Tibor, a csapat edzője számol be nektek:

Helyszín: Hatvan, Kodály Zoltán Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola
Játékvezetők: Paulovics Zsolt, Török Alida
HKSZSE: Antalóczy, Imre 3, Nagy 4, Baranyi 13, Bodó, Kovács 4, Fehér, Kátai 1, Balog, Fodor 1, Schrötter 1, Vasas
Nézőszám: 42 néző

Ismételten egy nagyon komoly erőt képviselő csapattal találkoztunk a hétvége során.

Az első félidőben végig szoros volt az eredmény, jó tempót diktálva sorra lőttük a gólokat, hiszen túl nagy hangsúlyt egyik csapat sem fektetett a védekezésre. A félidei 4 gólos különbség csak azért alakult ki, mert kétszer emberhátrányba kerültünk.

A második játékrészben is gyorsan folytak a támadások, de itt mi már többet hibáztunk és 2-3 újabb kiállításnak köszönhetően több góllal sikerült ellépniük tőlünk. Ekkora már elfáradtunk és igazából nem is a több éves lemaradásunk, hanem a rövidebb kispad miatt alakult ki ekkora különbség.

A mérkőzésen mindenki játék lehetőséget kapott, és nagyjából elfogadható teljesítményt nyújtott mindenki a felkészültségéhez, képzettségéhez képest.
Nagyon tetszett, hogy végig úgy küzdöttek a srácok, mintha ez még egy nyitott mérkőzés lenne, ez viszi előre a dolgainkat, a későbbiekben az ilyen hozzá állás hozza majd a győzelmeket.

Köszönjük a szurkolók biztatását!

Utolsó mérkőzésünkre Solymáron, a Pilisvörösvár csapata ellen kerül sor, December 10-én 14:00-kor.