Hanyi Travel Heves SE – Hatvani KSZSE 42:10 (20:6)

Helyszín: Heves, Városi Sport – és Rendezvénycsarnok
Mérkőzést vezette: Kozma Krisztián, Sajóvölgyi Oszkár
Nézőszám: 150 fő
HKSZSE csapata: Antalóczy Botond, Szarvas András, Tihaméri Zalán Márk 1, Nagy Gergely 2, Langó Martin, Krizsán Bálint, Takács Milán, Bodó Norbert, Melkó Ármin Márk 1, Baranyi Máté 6, Fehér Martin, Kátai Máté, Imre Viktor, Kovács Viktor, Kovács Gergő, Gyarmati Koppány
Hétméteresek: 3/1

Alapvetően győzelemre készültünk, de mivel az idősebb játékosok, Szarvas András, Nagy Gergely és Tihaméri Zalán Márk a később kezdődő felnőtt mérkőzésen is fontos szerephez jutottak, így ők csak 10-15 percet játszottak. Igazából addig volt értékelhető a mérkőzés, amint ők a kispadra kerültek a vezetésünk szerte foszlott. Fiataljaink csináltak szép dolgokat, de az ellenfél parádés kapusteljesítménye meggátolt minket abban, hogy szorosabb eredmény szülessen.
Már várjuk, hogy bele öregedjünk ebbe a korosztályba.

FU14 csapatunk:

Hatvani KSZSE – Pásztói KC 13:26 (7:11)

Helyszín: Balassagyarmat, Városi Sportcsarnok
Időpont: 2017.04.23. vasárnap 09:30
Mérkőzést vezette: Márta Ferenc, Nagy Petra
Nézőszám: 50 fő
HKSZSE csapata: Antalóczy Botond, Langó Martin, Krizsán Bálint 3, Takács Milán 10, Bodó Norbert, Schrei Botond, Kertész Bendegúz, Kontra Dániel, Baranyi Máté, Dulai Dorián, Kompolti Bálint, Gyarmati Koppány
Kiállítások: 2 perc

Gyengére sikerült kezdés után (1:7) felálltunk a padlóról, és a jó kapusteljesítménynek, illetve lerohanásainknak köszönhetően már elég szoros eredménnyel zártuk a félidőt. A második játékrészben tovább kapaszkodtunk volt, hogy csak 2 góllal vezetett Pásztó, de egy buta kiállítás, és a jó néhány elszalasztott lerohanási lehetőség, kihagyott helyzet megpecsételte a sorsunkat. Innentől már csak rohantunk az eredmény után, ami mind támadásban, mind védekezésben több hibát is szült. A különbséget kicsit túlzónak, a vereséget viszont reálisnak tartom.

Hatvani KSZSE – Szolnoki KCSE 11:31 (6:17)

Időpont: 2017.04.23. vasárnap 11:30
HKSZSE csapata: Antalóczy Botond, Langó Martin, Krizsán Bálint 5, Takács Milán 5, Bodó Norbert 1, Schrei Botond, Kertész Bendegúz, Kontra Dániel, Baranyi Máté, Dulai Dorián, Kompolti Bálint, Gyarmati Koppány
Kiállítások: 4 perc
Hétméteresek: 2/2

Ezen a meccsen a tisztes helytállás volt a tét, ez többé kevésbé meg is valósult. Mindenki játék lehetőséget kapott, nagyjából hasonló arányban. A Szolnok csapata megérdemelten győzött.