Kisiskolás Bajnokság – LU8 – 2017. március 18.

Gyöngyösi KK III. Solymos – Hatvani KSZSE I 10:11 (4:6) | Gyöngyösi KK II. Felsőváros – Hatvani KSZSE I. 3:17 (2:9)

Az U8-as lányok szombaton játszották a soron következő mérkőzéseiket Gyöngyösön. A gyerekek a mérkőzés helyszínére a egyesület újonnan vásárolt csapatbuszával jutottak el, ahol egy igazán izgalmas összecsapasát vívtak az ellenféllel. Már az első játékrész alatt is szoros mérkőzést vívott egymás ellen a két csapat, hiszen a félidei pihenőre lányaink 2 gólos előnnyel vonulhattak. Az összecsapás második félidejére is megmaradt ez az izgalom, és végül a Bencs Mónika által vezetett csapat egy drámai végjáték következményeképp 1 góllal de diadalmaskodni tudott az ellenféllel szemben.

Második mérkőzésünket a Gyöngyösi Felsővárosiak ellen vívtuk, akik ellen nagy arányú győzelmet arattunk. Lányaink már az első perctől kezdve irányították a játékot, és így csapat már az első félidőben 7 gólos előnnyel vonulhatott a pihenőre. Második félidőben is folytatódott ez a remeklő teljesítmény, hiszen védelmünk mindössze 1 gólt engedett az összecsapás hátralévő részében, míg támadóink a jól begyakorolt taktikának köszönhetően 14 gólos behozhatatlan előnyt tudtak kiharcolni, és ezzel nem volt kérdéses a lányok lehengerlő győzelme.