Meg van az első győzelem lányainknak

Női felnőtt csapatunk megszerezte első győzelmét a 2017-2018-as szezon során. Október 7-én (szombaton) vendégszerepelt a vácrátóti Sportcsarnokban, ahol a helyi KSE ellen lépett pályára 17:00-kor.

Lányaink végre rá léptek a jó útra, már ami a teljesítményt illeti, hiszen már az első félidőben magukhoz ragadták az irányítást és azt a mérkőzés végéig nem engedték ki a kezükből. Az összecsapás első percétől kezdve egy fegyelmezett, jól mozgó és minden tekintetben javuló csapat összképét láthatta a helyszínen megjelent nézők. A csapat új vezetőedzőjének, Bárány Zsoltnak a munkája már most jól látszik a csapat teljesítményén, hiszen a taktikai utasításokat betartva már a játékrész végére 6 gólos vezetéssel vonulhattak a félidei pihenőre. A félidei eredmény 8:14 lányaink javára.

A második félidőben aztán végleg megpecsételtük ellenfelünk sorsát, hiszen csapatunk folytatta remekelő teljesítményét és egy 15 gólos győzelmet aratott, mellyel megállíthatatlanul gyűjtötte be a jól megérdemelt 2 pontot. A végeredmény 19:34.

Örömmel látjuk, hogy lányaink végre önmagukra találtak, és az új edzővel megkezdett munka már most kifizetődőnek látszik, hiszen össze se lehetett hasonlítani a csapatot az egy héttel, ezelőtti társasággal. Sokkal összeszedettebbek, felkészültebbek, és egy merőben jobban játszó és mozgó csapatot láthatott a nagyközönség. Reméljük ez a tendencia folytatódni fog, és még sok szép győzelmet láthatunk felnőtt női csapatunk mérkőzésein.

Fotó: Báti István