Női felnőtt csapat: Hatvani KSZSE – Kántor Anikó SE – 18:29 (9:14)

Hatvani KSZSE – Kántor Anikó SE – 18:29 (9:14)

Felnőtt női csapatunk lejátszotta első bajnoki mérkőzését a 2017-2018-as szezonban. Szeptember 17-én (vasárnap) fogadtunk haza pályán a Kántor Anikó SE csapatát, akik egy nagyszerű teljesítménnyel felülemelkedtek rajtunk.

Az első félidőben csapatunk, ha nehezen is, de tudta tartani a lépést ellenfelünkkel szemben, akik még így is 4 – 5 gólos előnyt birtokoltak a szünet előtt. A második félidőben azonban együttesünk sorra vétette a hibákat, melynek köszönhetően riválisunk győzedelmeskedni tudott felettünk, és ezzel pont nélkül maradtunk az első fordulóban.

Gulyás József a női csapat vezetőedzője a mérkőzés után elmondta:

„Túl vagyunk az első mérkőzünkön ahol, számunkra egy teljesen új csapattal találkoztunk. A papírformának megfelelően alakult a mérkőzés hiszen, ellenfelünk egy fiatal, de összeszokott társaság, akikkel szemben nem tudtuk felvenni a versenyt. Véleményem szerint, a bajnokság végkimenetelében igen komoly szerepet fognak majd játszani.

A mérkőzésen jóformán csak futottunk az eredmény után. Az első félidőben 4-5 gól volt közöttünk, a második félidő első 10 perce azonban teljesen megpecsételte a sorsunkat. Ahogy szokták mondani „benn maradtunk az öltözőben .Azt, amit kértem a lányoktól, nem bírták megvalósítani, kapkodtunk, idegesek voltunk, emiatt pontatlanul is játszottunk. Volt olyan időszaka a mérkőzésnek, ahol olyan elemi hibákat követtünk el, ami alacsonyabb korosztályos bajnokságokban sem igazán megengedhető. Egy remek kapusteljesítménnyel azért előrukkoltunk, emellett mindenki játék lehetőséget kapott, de nagyon idegesek voltak a lányok, elsősorban ennek tudom be ezt a vereséget.

Nincs mese, mennünk kell tovább, csinálnunk kell a dolgunkat, és remélhetőleg ezt a csorbát a következő mérkőzésen kitudjuk küszöbölni. „

Lányaink következő mérkőzésüket szeptember 23-án (szombaton) Pásztón játszák 16:00-kor, ahol a Pásztói Kézilabda Club ellen lépnek pályára. Kérünk minden szurkolót, hogy jöjjön el a helyszínre és drukkoljanak csapatunkat.

Hajrá Hatvani KSZSE! Hajrá Hatvani Lányok!