50 perc küzdelem, 10 perc dráma! – OKTAT60-Hatvani KSZSE – Budakalászi SC – 30:31 (14:18)

“50 perc küzdelem, 10 perc dráma!”

A Budakalász elleni hazai mérkőzésünket talán ezzel az egy mondattal lehet a leginkább jellemezni. Tudtuk, hogy nagyon nehéz 60 percnek nézünk elébe, annak ellenére, hogy vendégeinket ősszel, Budakalászon le  tudtuk győzni.  Szemmel láthatóan jól felkészültek „belőlünk”, és talán jobban is akarták a győzelmet, jobban „felpörögtek” erre a találkozóra. Az első félidőben 18 gólt kaptunk, amire mi sajnos csak 14 góllal tudtunk válaszolni, és ez gyakorlatilag meghatározta a játék  kimenetelét is.  A második félidőben már feljavult a védekezésünk- többször is kettős emberfogással próbálkoztunk- és az utolsó 10 percre becserélt Szarvas András is átlagon felüli teljesítményt nyújtott a kapuban. Felzárkóztunk, sőt az eredmény megfordítására is volt lehetőségünk, de sajnos a lehetőséggel nem éltünk, és így 1 góllal hazai környezetben elvesztettük a mérkőzést.