Sülysápi SE – Hatvani KSZSE 19:30 (11:13)

Időpont: 2017. április 01., szombat 16:00
Mérkőzést vezette: Dobronyi Norbert, Lázár Zoltán
Nézőszám: kb. 150 fő
HKSZSE játékosai: Kovács Cintia, Báti Bettina, Oláh Juhász Anita 11, Rostás Anasztázia 7, Czakó Andrea 2, Bencs Mónika 1 , Vajda Adrienn 2, Zsámboki Rita 1, Gálik Karina Berta 5, Fazekas Kitti 1
Hétméteresek: 3/2, ill. 2/0

Szombaton játszotta felnőtt női csapatunk a soron következő mérkőzésüket a Sülysáp csapatával. Az elmúlt héten a Mogyoród ellen elszenvedett 2 gólos vereség, ami miatt nem került csapatunk a felsőházba, mély nyomokat hagyott a lányainkban, ami a mérkőzésén elején meg is látszott az együttes teljesítményén. Az első félidőt így is 13:11-es vezetéssel zárták a lányok. A csapat második félidőben már felszabadultabban játszott, és a két csapat közötti különbség a hátralévő részben meg is mutatkozott. Végül a mérkőzést 30:19 arányban nyerte meg csapatunk. Gulyás József a csapat edzője elmondta: bizakodásra adhat okot ,hogy minden mezőnyjátékos gólt szerzett a meccsen. Ezen felül szertné köszönetét kinyílvánítani a sérült játékosoknak, hogy elkísérték csapattársaikat az idegenbeli mérkőzésre.

A két csapat visszavágójára vasárnap (aprilis 9.-én) kerül sor 10:00-kor a Hatvani Kodály Zoltán Általánis Iskola Tornatermében. Minden kedves szurkolót és érdeklődőt várunk sok szerettel, hogy együtt bíztassák lányainkat.