Hatvani KSZSE – Juhász ’99 Füzesabonyi SC 10:3 (5:16)

Helyszín: Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok
Időpont: 2017. április 09., vasárnap 10:00
Mérkőzést vezette: Bartha Zoltán, Vitilás Gábor
HKSZSE játékosai: Antalóczy Botond, Bodó Norbert 2, Kertész Bendegúz, Kompolti Bálint 1, Kontra Dániel, Krizsán Bálint 5, Langó Martin1, Melkó Ármin Márk,

Eger SBS Eszterházy – Hatvani KSZSE 27:11 (14:4)

Időpont: 2017. április 09., vasárnap 11:00
HKSZSE játékosai: Antalóczy Botond, Bodó Norbert 1, Kertész Bendegúz 2, Kompolti Bálint 2, Kontra Dániel, Krizsán Bálint 3, Langó Martin, Melkó Ármin Márk, Takács Milán

Hétvégén Egerben vendégszerepelt az U14-es korosztályos fiúk csapata, ahol két mérkőzést is játszottak. Sajnos a sok sérülés és betegség fiainkat is elérte, így az összecsapásokra csak a csapat egy része tudott elutazni. A  2-3 meghatározó játékos hiányában, sajnos várható  volt a vereség mind két mérkőzésen. Fiaink így is becsülettel helyt álltak, és szinte csere nélkül végig játszották mind a két mérkőzést.

Első mérkőzésünket a Juhász ‘99 FüzesabonyI SC ellen játszottuk, ahol egy 10:33-as vereséget szenvedtünk.

A következő összecsapásunkat az Eger SBS Eszterházy csapata ellen játszottuk, akik ellen 11:27-es arányban kaptunk ki.

Kovács Tibor a csapat edzője elmondta: “Csak dícsérni tudom a srácokat, hiszen becsülettel helyt álltak a mérkőzések során, és mindenkinek a hozzáállásával elégedett vagyok. A teljesítménnyel már nem feltétlenül, hiszen viszonylag sok olyan helyzetet hagytunk ki, amit sokkal jobb százalékkal lehetett volna értékesíteni, illetve bizonyos esetekben kissé bátortalanok voltunk. A gyakorolt játékokat sokszor szépen végig játszották a fiúk, de azért ebben is van még mit fejlődnünk.  Kondícionálisan úgy gondolom rendben volt a csapat, hiszen egymás után lejátszani két mérkőzést csere nélkül, úgy gondolom ez kifejezetten becsülendő teljesítmény. “

Most egy hét szünetük lesz a fiúknak, de a csapat edzője elmonda, hogy a tavaszi szünetben is keményen fognak edzeni, és azon lesznek, hogy az elkövetett hibákat kiküszöböljék.