Budapesti Elektromos SE – Hatvani KSZSE 39:36 (19:16)

Hatvani KSZSE: Antalóczy, Kométh, Imre-2, Molnár-6, Fehér-1, Kátai, Fodor-1, Schrötter-1, Kovács-7, Kedves-8, Nagy-10
Nézőszám: 50 néző
Játékvezetők: Bódis Péter, Bucsek Balázs
Helyszín: Budapest, Elektromos Csarnok

Férfi ifjúsági csapatunk a hétvégén Budapesten vendégszerepelt, ahol az Elektromos SE otthonában lépetek pályára. Fiaink egy végletekig izgalmas és kiegyenlített mérkőzést játszottak a bajnokság jelenlegi negyedik helyezettjével. Az összecsapásról a csapat edzője, Kovács Tibor számolt be.

„Vasárnap mérkőztünk meg a dobogós helyezés elérésére hajtó Budapesti Elektromos SE csapatával.

Nagyon jó mérkőzésen vagyunk túl, ahol viszonylag jól is játszva, „csak” háromgólos vereséget szenvedtünk.

A csapatok végig fej-fej mellett haladtak, bár általában a hazai együttesnél volt némi előny.

A támadójátékunk kifejezetten jó és szellemes volt, néha a helyzetkihasználás okozott csak problémát.

A védekezéseinkben is voltak jó időszakaink és nagy előre lépésnek tartom azt, hogy lerohanásból szinte gólt sem kaptunk. Korrekt, bár 2-3 emberelőnyös-hátrányos szituáció a mi kárunkra hajtotta a vizet. Ennek kárát Kedves Hugó harmadik kétperces büntetésében láttuk igazán.

Nagyon büszke vagyok a fiúkra, hiszen teljes odaadással és gyakran igen eszesen kézilabdáztak, illetve többen sérülésekkel bajlódva is vállalták a játékot. Ezeket támasztja alá az is, hogy a hazai drukkerek is nagy tapsban részesítették a csapatunkat.

Utolsó bajnoki mérkőzésünket, május 13-án (vasárnap),14:00 órától játsszuk hazai pályán. A Pilisvörösvári KSK csapatával mérkőzünk meg, és úgy gondolom, hogy győzelemmel zárjuk a bajnoki idényt.”

Kiemelt kép: Archív