Salgótarjáni Strandépítők KC – Hatvani KSZSE 35:22 (17:10)

Helyszín: Salgótarján Városi Sportcsarnok
Időpont: 2017. Április 02., vasárnap 18:00
Mérkőzést vezette: Csala Balázs, Csala Dániel
Nézőszám: kb. 150 fő
HKSZSE kezdőcsapata: Szarvas András – Fehér Martin 1, Nagy Gergely 12 ,Baranyi Máté 8, Krizsán Bálint, Kátai Máté, Bodó Norbert
Cserék: Antalóczy Botond, Melkó Ármin Márk, Langó Martin, Tihaméri Zalán Márk

Vasárnap a Salgótarjáni Strandépítők KC csapatával játszott mérkőzést a férfi junior csapatunk, és szenvedett egy tisztes vereséget.

A csapatból többen is hiányoztak betegség, illetve sérülés miatt, így még a szokottnál is fiatalabb kerettel utaztak fiaink el Salgótarjánba. A meccs első 10-15 percében még sikerült is tartani a döntetlent, sőt még vezettünk is, de aztán a nagy korkülönbség kiütközött és az ellenfél 7 góllal is vezetett az első félidő végére. A második félidő is hasonlóan alakult és végül 13 gólos vereséget szenvedtünk, ami a körülményeket tekintve teljesen elfogadható. Kovács Tibor a csapat edzője kiemelte: “Tetszett, hogy jól rendeződött vissza a csapat és lerohanásos gólt alig kaptunk, illetve, hogy több játékos is sokszor megoldotta a védekezést a 4-5 évvel idősebb fiúk ellen. Mindenki kapott lehetőséget a játékra és úgy gondolom, hogy ha az a négy meghatározó játékosunk pályán lett volna, akkor akár meglepetést is tudtunk volna okozni.” Továbbá kiemelte kiváló kapusteljesítményéért: Szarvas Andrást, illetve jó játékáért: Nagy Gergelyt, Baranyi Mátét és Krizsán Bálintot.

Most két hét pihenő vár a junior csapatunkra, de addig se pihennek, hiszen gőzerővel készülnek a Heves elleni találkozóra, amely a csapat edzője szerint nehéz, de nyerhető mérkőzés lesz.